دانلود بازی ماجراجویی اندروید

دانلود بازی ماجراجویی اندروید

دانلود بازی ماجراجویی اندروید به صورت کاملا رایگان به همراه نسخه مود (هک شده با پول بی نهایت) با لینک مستقیم.

Westland Survivalسرزمین وحشی بقا نام یک بازی ماجراجویی اندروید است که در آن شما می توانید در ابتدا یک شخصیت با استفاده از آیتم های متنوع طراحی نمایید و در یک جهان کاملا باز به انجام ماموریت های بسیار هیجان انگیز بپردازید ، که این ماموریت ها می تواند شامل : غارت دیگر بازیکنان ، ساخت و ساز وسایل جنگی و از بین بردن دشمنان باشد که هر یک به نوع خود بسیار جذاب می باشد و می تواند چندین ساعت شما را مشغول نماید ، پس پیشنهاد می شود به هیچ عنوان آن را از دست ندهید و برای “دانلود بازی Westland Survival برای اندروید” به انتهای صفحه مراجعه کنید.

نویسنده: Masoud Asgari tabar
نظرات: بدون نظر
Lost in Blue

“Lost in Blue” – گمشده در آبی نام یک بازی ماجراجویی اندروید است که داستان آن از جایی شروع می شود که هواپیمای کارکتر اصلی داستان در یک جزیره متروکه سقوط می کند ، حال شما باید سعی کنید که برای زنده ماندن خود تلاش کنید.

تلاش در مکانی که بلا های طبیعی زیادی همانند آتشفشان ، یخچال های طبیعی وجود دارد . شما می توانید با دیگر بازیکنان که در جزیره وجود دارند ارتباط برقرار کنید و با یکدیگر به صورت تیمی به دنبال بقا باشید که این این هدف را برای شما کمی آسان تر خواهد کرد.

نویسنده: Masoud Asgari tabar
نظرات: بدون نظر
Adventure Reborn

Adventure Reborn – به فارسی (ماجراجویی تولد دوباره) عنوان یک بازی ماجراجویی اندروید است که در آن شما در نقش یک دختر به نام Hope هستید که فقط یک هدف را دنبال می کند و آن هم این است که بتواند خانواده خود را از دست شرور های داستان نجات دهد که برای دست یابی به این هدف باید چالش هایی که پیش رویش قرار می گیرد را به درستی حل کند و سعی کند بهترین تصمیم ها را بگیرد چون هر تصمیم در انتها ممکن تاثیر گذار باشد.

نویسنده: Masoud Asgari tabar
نظرات: بدون نظر
Murder by Choice

Murder by Choice – به فارسی (قتل با انتخاب) عنوان یک بازی ماجراجویی اندروید است.

شما درون آن می توانید هیجان جدیدی را درون آن تجربه نمایید و این هیجان در فضای کاملا متفاوت رقم خواهد خورد جایی که هر انتخاب شما می تواند در شکل گیری کل داستان تاثیر گذار باشد.

داستان از جایی شروع می شود که کارلا پیچ که یک خبرنگار است توسط روبن ناوارو میلاردر معروف به یک مهمانی بسیار بزرگ دعوت می شود.

لحظاتی پس از رسیدن به ساحل یک قتل رخ می دهد.

نویسنده: Masoud Asgari tabar
نظرات: بدون نظر
Dark Riddle

“Dark Riddle” – معمای تاریک نام یک بازی جدید در سبک ماجراجویی اول شخص برای اندروید است که در آن شما با یک همسایه بسیار مرموز سر و کار دارید و باید سعی کنید از راز و رمز های مشکوک او سر دربیاورید ، که این هدف به سادگی قابل دسترس نیست و شما باید برای دست یابی به آن در موقعیت های مختلفی با همسایه درگیر شوید و سعی کنید آن را متوقف نمایید که برای انجام این کار آیتم ها و تله های متنوعی را می توانید ایجاد کنید اما باید به این نکته دقت داشته باشید که اگر توسط همسایه خود گرفته شوید نابود می شوید.

نویسنده: Masoud Asgari tabar
نظرات: بدون نظر

Chicken Police 🐔 – مرغ پلیس عنوان یک بازی ماجراجویی اندروید است که از فیلم های دهه چهل برگرفته شده است که در آن شما در نقش یک کارآگاه بسیار معروف هستید که باید برای حل مسائلی که پیش رو قرار گرفته است به دنبال سرنخ باشید و برای انجام کار می توانید در سی مکان مختلف با بیش از سی شخصیت مختلف دیدار کنید و از آن ها سوالاتی را بپرسید ، هر یک از این شخصیت بیش از هشت ساعت مکالمه برایشان در نظر گرفته شده که در نوع خود منحصر به فرد است و شما هم اکنون می توانید برای دانلود بازی Chicken Police برای اندروید با لینک مستقیم از داخل همین صفحه اقدام کنید.

نویسنده: Masoud Asgari tabar
نظرات: بدون نظر
Ninja Arashi 2

Ninja Arashi 2 – نینجا آراشی 2 عنوان یک بازی بسیار جذاب در سبک ماجراجویی برای اندروید است که می توان آن را ادامه نسخه اول دانست که داستان آن از جایی شروع می شود که شخصیت اصلی داستان بالاخره موفق می شود از زندانی که توسط دوسو یک شخصیت شیطانی بسیار منفور ایجاد کرده است فرار کند و به دنبال هدف اصلی خود که نجات دادن پسرش است را دنبال کند که برای دست یابی آن باید دوباره با شخصیت شیطانی دوسو رو به رو شود و سعی کند برای همیشه آن را از پیش روی خود بردارد که می تواند بسیار هیجان انگیز باشد.

نویسنده: Masoud Asgari tabar
نظرات: بدون نظر
Unholy Adventure

Unholy Adventure – ماجراجویی نامقدس عنوان یک بازی جدید در سبک ماجراجویی برای اندروید است که داستان آن از جایی شروع می شود که همسر Peter Grim ، شخصیت اصلی داستان به طرز مشکوکی ربوده شده است و حال وظیفه شما این است که در نقش پیتر برای پیدا کردن او با شخصیت های متفاوتی رو به رو شوید و سعی کنید با حل کردن پازل هایی که رو به روی شما قرار می گیرد به سر نخ هایی درباره گم شدن همسر خود دست پیدا کنید ، که می توانید بسیار هیجان انگیز و سرگرم کننده باشد.

نویسنده: Masoud Asgari tabar
نظرات: بدون نظر

Unholy Adventure 2ماجراجویی نامقدس 2 نام یک بازی اندروید جدید است که توسط کمپانی Dali Games به تازگی طراحی و عرضه شده است و در آن شما همانند نسخه اول نقش شخصیت اصلی داستان یعنی Peter Grim را برعهده دارید که در این سری قصد دارد به سوالات متفاوت تری پاسخ دهد که شما باید سعی کنید تا با دست یابی به این معما ها در پیدا کردن همسر او کمک کنید که می تواند بسیار چالش برانگیز و جذاب باشد و شما می توانید برای دانلود بازی Unholy Adventure 2 از انتهای همین صفحه اقدام کنید.

نویسنده: Masoud Asgari tabar
نظرات: بدون نظر

Samorost 1 – سامورست 1 عنوان یک بازی جدید در سبک ماجراجویی برای اندروید است که داستان آن از جایی شروع می شود که یک سیاره ناشناخته و بزرگ در مسیر سیاره شخصیت اصلی داستان قرار می گیرد و شما در نقش او باید تمامی سعی خود را با حل کردن پازل های مختلف بکنید تا سیاره خود را از این حادثه نجات دهید ، نسخه ویندوز این بازی در سال 2003 طراحی شده اما هم اکنون شاهد نسخه باز سازی شده آن هستیم که در آن تغییراتی همچون صدا گذاری جذاب تر و گرافیک بهتر ایجاد شده است.

نویسنده: Masoud Asgari tabar
نظرات: بدون نظر

مطالب بر اساس

بهترین بازی ها و نرم افزارها

آپدیت نود 32 بک لینک