بستن

بایگانی‌ها: اخبار

آموزش ایجاد حساب کاربری در TapTap

در این ویدیو از سایت اپک مودی قصد داریم به روش ایجاد حساب کاربری در تپ تپ (TapTap) که یک مارکت بزرگ اندروید است بپردازیم پس با ما همراه باشید. مراحل ثبت نام: در اولین مرحله شما باید فیل- تر شکن خود را روشن نمایید. سپس باید ایمیل خود را وارد کنید در مرحله دوم […]

گیم پلی بازی Sport car 3 : Taxi & Police – drive simulator

در این پست جدید از سایت اپک مودی ما یک گیم پلی بسیار دیدنی از بازی ماشین اسپرت ۳ مود برای شما آماده کرده ایم که می توانید آن را به صورت رایگان مشاهده کنید و نظرات خود را با ما درمیان بگذارید!

چگونه وارد بازی ZEPETO شویم!

در این ویدیو به سعی کرده ایم به شما دوستان نشان دهیم که چگونه وارد بازی ZEPETO شویم و به صورت خیلی مختصر آموزش ساخت اکانت زپتو را توضیح داده ایم. در اولین مرحله شما باید شرایط و ضوابط استفاده از اپ را قبول کنید و تیک تمامی موارد را بزنید دومین مرحله انتخاب آواتار […]

گیم پلی بازی استامبل گایز!

در این پست از قسمت اخبار سایت اپک مودی قصد داریم ما یک گیم پلی بسیار جذاب از Stumble Guys مود برای شما آماده کرده ایم که می توانید آن را به صورت رایگان مشاهده کنید.

تست و گیم پلی از aod نسخه قدیمی

در این ویدیو از قسمت اخبار سایت اپک مودی ما یک گیم پلی از aod نسخه قدیمی را برای شما آماده کرده ایم که می توانید پس از مشاهده آن و اطمینان خاطر نسبت به دانلود بازی ارتش دفاع تاریکی نسخه بی نهایت اقدام نمایید و با خیال راحت آن را نصب کنید.  

تریلر جدید بازی Garena Free Fire MAX

در پست جدید از قسمت اخبار سایت اپک مودی ما جدیدترین تریلر بازی فری فایر مکس (https://apkmody.ir/garena-free-fire-max) را برای شما آماده کرده ایم که می توانید آن را رایگان مشاهده کنید. ما پیش از این یک گیم پلی از این بازی محبوب را هم انتشار داده بودیم که می توانید از این لینک مشاهده کنید.

گیم پلی بازی Garena Free Fire MAX

در جدیدترین پست از سایت اپک مودی یک گیم پلی از بازی گارنا فری فایر مکس برای شما آماده کرده ایم که در انتها به کسب یک BOOYAH ختم می شود. همچنین شما می توانید جدید ترین تریلر آن را از این لینک مشاهده کنید.

گیم پلی بازی Xtreme Motorbikes

Xtreme Motorbikes یک بازی مسابقه ای برای اندروید است که توسط کمپانی Xtreme Games Studio طراخی شده و شما می توانید یک گیم پلی بسیار جالب از آن را در این صفحه مشاهده کنید.