بستن

بایگانی‌ها: اخبار

آموزش فعال سازی سلفی استیکر در برنامه Sunista!

در جدیدترین آموزش سایت اپک مودی ما قصد داریم برای شما آموزش فعال سازی سلفی استیکر در برنامه سانیستا 2022 را آماده کرده ایم که می توانید برای مشاهده آن در ادامه مطلب با ما همراه باشید. اول بیاید به یک سؤال پاسخ دهیم که اصلا سلفی استیکر چیست؟ این قابلیت به این شکل است […]

گیم پلی بازی Xtreme Motorbikes

Xtreme Motorbikes یک بازی مسابقه ای برای اندروید است که توسط کمپانی Xtreme Games Studio طراخی شده و شما می توانید یک گیم پلی بسیار جالب از آن را در این صفحه مشاهده کنید.

تریلر رسمی بازی Chicken Gun!

امروز در سایت اپک مودی یک ویدیو جدیدی برای شما آماده کرده ایم، آن هم تریلر بازی چیکن گان اندروید است که جدیدا به محبوبیت زیادی دست پیدا کرده است و پیشنهاد می شود به هیچ عنوان آن را از دست ندهید!

گیم پلی بازی Garena Free Fire MAX

در جدیدترین پست از سایت اپک مودی یک گیم پلی از بازی گارنا فری فایر مکس برای شما آماده کرده ایم که در انتها به کسب یک BOOYAH ختم می شود. همچنین شما می توانید جدید ترین تریلر آن را از این لینک مشاهده کنید.

تریلر جدید بازی Garena Free Fire MAX

در پست جدید از قسمت اخبار سایت اپک مودی ما جدیدترین تریلر بازی فری فایر مکس (https://apkmody.ir/garena-free-fire-max) را برای شما آماده کرده ایم که می توانید آن را رایگان مشاهده کنید. ما پیش از این یک گیم پلی از این بازی محبوب را هم انتشار داده بودیم که می توانید از این لینک مشاهده کنید.

گیم پلی بازی Sport car 3 : Taxi & Police – drive simulator

در این پست جدید از سایت اپک مودی ما یک گیم پلی بسیار دیدنی از بازی ماشین اسپرت ۳ مود برای شما آماده کرده ایم که می توانید آن را به صورت رایگان مشاهده کنید و نظرات خود را با ما درمیان بگذارید!

گیم پلی بازی استامبل گایز!

در این پست از قسمت اخبار سایت اپک مودی قصد داریم ما یک گیم پلی بسیار جذاب از Stumble Guys مود برای شما آماده کرده ایم که می توانید آن را به صورت رایگان مشاهده کنید.

آموزش ایجاد حساب کاربری در TapTap

در این ویدیو از سایت اپک مودی قصد داریم به روش ایجاد حساب کاربری در تپ تپ (TapTap) که یک مارکت بزرگ اندروید است بپردازیم پس با ما همراه باشید. مراحل ثبت نام: در اولین مرحله شما باید فیل- تر شکن خود را روشن نمایید. سپس باید ایمیل خود را وارد کنید در مرحله دوم […]