بستن
Otherworld Legends

Otherworld Legends

دانلود فایل ها

دانلود Otherworld Legends 1.14.3 – بازی افسانه های دنیا دیگر اندروید + مود

Otherworld Legends” – افسانه های دنیا دیگر عنوان یک بازی جدید در سبک اکشن برای اندروید است که در آن شما می توانید با انتخاب یک قهرمان که هر یک از آن ها نوع حرکات خاص به خود را انتخاب کنید و به مبارزه با سیل عظیمی از دشمنان خود بروید ، مخالفانی که هر یک از آن ها نقطه ضعف متفاوت می باشد ، شما همچنین می توانید برای نابود آن ها از حرکات شگفت انگیزی استفاده نمایید که به مرور زمان و پیشرفت شما حرکات جدید تری نیز برای شما در دسترس قرار می گیرد که می توانید از آن ها در درگیری ها استفاده نمایید.

دانلود بازی otherworld legends مود

شما همچنین می توانید برای دانلود برنامه capcut نسخه مود با لینک مستقیم کلیک کنید.

خصوصیات بازی Otherworld Legends:

  • کنترل های بسیار ساده و روان.
  • امکان انتخاب شخصیت از بین جمعی از مبارزان ویژه که هر کدام نوع مبارزه خاص به خود را دارا می باشند.
  • دارای سل عظیمی از دشمنان که هر یک از آن ها نوع مبارزه خاص به خود را دارا می باشد.
  • ترکیبی خارق العاده از سبک دو بعدی و سه بعدی.

تغییرات آپدیت نسخه جدید 1.6.1 com.chillyroom.zhmr.gp: اضافه شدن شش مورد قدرت طراحی شده توسط بازیکنان در مسابقه طراحی قدرت + قدرت های Deva Realm و Asura Realm اضافه شدن اند + امکان باز کردن قفل شخصیت Muno Wonda با موارد جدید + امکان سفارشی سازی دسته اجرایی + گزینه لرزش صفحه نیز در تنظیمات قرار گرفته است.

1.6.2: اضافه شدن یک دکمه برای خارج شدن از حالت قفل + آکاایشا و هانا می توانند به جعبه ها حمله کنند + خطای به دست آوردن پوسته Peddler در حالت چند نفره نیز برطرف شده است.

1.6.4:اشکالات آیتم های Owlbat و Elves را برطرف کرد.

1.6.6:بروز رسانی SDK.

1.14.1: قهرمانان جدید Uliana & Mirelha، پوسته های جدید برای Quan, Penhaligon, and Oli، شش آیتم برق جدید اضافه شده و چهل مورد قدیمی بازسازی شده اند، منهارت های رئیس و هیولا اضافه شده و حالت آنلاین بهینه‌سازی شده است.

ویژگی های نسخه هک شده (مود) Otherworld Legends: پول بی نهایت و آنلاک.

ثبت امتیاز
Otherworld Legends screenshot 0Otherworld Legends screenshot 1Otherworld Legends screenshot 2Otherworld Legends screenshot 3

لینک های دانلود

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *