بستن
Outlander Fantasy Survival

Outlander: Fantasy Survival

دانلود فایل ها

دانلود Outlander Fantasy Survival 9.5 – بازی بقا بیگانه اندروید + مود

Outlander Fantasy Survival – بقا بیگانه نام یک بازی جدید در سبک نقش آفرینی برای اندروید است که داستان از جایی شروع می شود که شخصیت اصلی داستان به یک مکان کاملا ناشناخته تبعید می شود جایی که هیچ شناختی نسبت به آن ندارید پس باید خود را برای هر چیزی آماده کند که به عنوان استارت کار می توانید یک پناهگاه برای جلوگیری از حملات ناگهانی ایجاد نمایید و به مرور زمان به فکر ساخت و استفاده از صنایع مختلف همانند باروت و غیره برای دفاع از خود باشید ، این بازی جذاب توسط کمپانی XTEN LIMITED به تازگی طراحی و به صورت رایگان عرضه شده است.

دانلود بازی Outlander Fantasy Survival اندروید

شما همچنین می توانید برای دانلود War After با لینک مستقیم کلیک کنید.

خصوصیات بازی Outlander Fantasy Survival:

  • امکان ایجاد یک پناهگاه ایمن برای رویایی با دشمنان.
  • امکان استفاده از صنایع مختلف و ساخت آن ها.
  • دارای دشمنان متفاوت که هر یک از آن ها رفتاری متفاوت نسبت به یکدیگر دارند.

راهنمای نصب : برای نصب شما باید ابتدا فایل نصبی را دریافت و نصب نمایید سپس فایل دیتا را استخراج و پوشه com.eon.outlander را به Android/Obb حافظه داخلی انتقال دهید.

ویژگی های نسخه هک شده (مود) Outlander Fantasy Survival: بازیابی سریع انرژی + ساخت ساز و پخت پز سریع + کرفت رایگان (قبل از روشن کردن آتش خاموش شود) برای دسترسی به این آیتم ها پس از شروع روی دکمه گرد در سمت چپ بالا کلیک کنید تا منو مورد نظر باز شود.

تغییرات آپدیت نسخه جدید 6.3: برای این نسخه تغییراتی قید نشده است.

ثبت امتیاز
Outlander: Fantasy Survival screenshot 0Outlander: Fantasy Survival screenshot 1Outlander: Fantasy Survival screenshot 2Outlander: Fantasy Survival screenshot 3

لینک های دانلود

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *