بستن
Slugterra

Slugterra: Slug it Out 2

دانلود فایل ها

دانلود بازی اسلاگترا مود بی نهایت اندروید

اسلاگترا (Slugterra: Slug it Out 2) عنوان یک بازی فکری اندروید است که در آن می توانید یک تیم فوق‌العاده از شخصیت های متنوع ایجاد کنید و در حالت های بسیار جذاب مهارت های خود را به چالش بکشید. پازل های بسیار متنوعی وجود دارند که هر یک می تواند در نوع خود شما را چندین ساعت مشغول کند پس در دریافت و نصب آن درنگ نکنید.

اسلاگترا مود بینهایت

این گیم که امروز در سایت اپک مودی آن را معرفی می کنیم توسط کمپانی Epic Story Interactive طراحی و در دو نسخه مود و اصلی به صورت رایگان عرضه شده است که از لحاظ گیم پلی به بازی Count Masters و Dinosaur Park Jurassic Tycoon مود شباهت دارد و شما می توانید آن را با یک کلیک و از انتهای همین صفحه دریافت کنید.

خصوصیات بازی اسلاگترا:

  • پازل های بسیار جذاب که هر یک در نوع خود جذاب هستند
  • امکان ایجاد یک گروه عالی از قهرمانان مگامورف‌ و ارتقای آن ها
  • قابلیت اجرا در چندین حالت متنوع مانند: داستانی و چند نفره
  • چالش های روزانه که هر روز می تواند شما را سرگرم نماید

ویژگی های نسخه مود Slugterra: Slug it Out 2:

نسخه اول: قابلیت کشتن با یک ضربه در مبارزات، سکه های نامحدود که از پاداش روزانه می توانید دریافت کنید و امکان خرید رایگان غذا از فروشگاه به صورت رایگان.

نسخه هک شده اسلاگترا شماره دو: دارای پول بینهایت است و وقتی که شما صندوق ها را باز می کنید مقدار زیادی ارز دریافت می کنید که می توانید استفاده کنید.

4.5/5 - (306 امتیاز)
Slugterra: Slug it Out 2 screenshot 0Slugterra: Slug it Out 2 screenshot 1Slugterra: Slug it Out 2 screenshot 2Slugterra: Slug it Out 2 screenshot 3

لینک های دانلود

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *