بستن
دانلود Thunder VPN با لینک مستقیم

Thunder VPN - Fast, Safe VPN

دانلود فایل ها

دانلود Thunder VPN با لینک مستقیم

دانلود جدیدترین بروزرسانی فیتلرشکن Thunder VPN برای اندروید

لینک مستقیم + نصب رایگان

یک برنامه سریع است و خدمات VPN رایگان را ارائه می دهد. به هیچ پیکربندی نیازی ندارید ، فقط کافی است روی یک دکمه کلیک کنید ، می توانید به صورت ایمن و ناشناس به اینترنت دسترسی پیدا کنید.

رمزگذاری اینترنت شما را رمزگذاری می کند تا اشخاص ثالث نتوانند فعالیت آنلاین شما را ردیابی کنند ، و این باعث می شود امنیت شما بیشتر از یک پروکسی معمولی باشد ، امنیت و امنیت اینترنت شما را ایجاد می کند ، به ویژه هنگامی که از Wi-Fi رایگان عمومی استفاده می کنید.

ما یک شبکه جهانی VPN ساخته ایم که شامل آمریکا ، اروپا و آسیا است و به زودی به کشورهای بیشتری گسترش می یابد. استفاده از اکثر سرورها رایگان است ، شما می توانید بر روی پرچم کلیک کرده و سرور را هر زمان که خواستید تغییر دهید.

حریم خصوصی کاربران برای ما بسیار مهم است. اگر با سایر برنامه های مشابه مقایسه کنید ، متوجه خواهید شد که برنامه ما تقریباً کمترین مجوز مورد نیاز و کوچکترین اندازه بسته را دارد ، به این معنی که اطلاعات حساس کمتر جمع می شود و خطرات غیرقابل کنترل از کد شخص ثالث کمتر است. این برنامه انتخاب بسیار خوبی برای حفظ حریم خصوصی است.

سریعترین شبکه خصوصی مجازی امن جهان را بارگیری کنید و از همه آن لذت ببرید!

دانلود فیلترشکن LetsVPN با لینک مستقیم

اگر اتصال از کار افتاد ، نگران نباشید ، برای رفع آن می توانید این مراحل را دنبال کنید:

1) روی نماد پرچم کلیک کنید

2) برای بررسی سرورها بر روی دکمه تازه سازی کلیک کنید

3) سریعترین و پایدارترین سرور را برای اتصال مجدد انتخاب کنید

به امید پیشنهاد شما و رتبه خوب برای رشد و پیشرفت بهتر 🙂

ویژگی های فیلترشکن تندر وی پی ان اندروید:

  • number تعداد زیادی سرور ، پهنای باند پرسرعت
  • apps برنامه هایی را انتخاب کنید که از VPN استفاده می کنند (Android 5.0+ لازم است)
  • with با Wi-Fi ، 5G ، LTE / 4G ، 3G و همه حامل های داده تلفن همراه کار می کند
  • policy سیاست سختگیرانه بدون ورود به سیستم
  • سرور هوشمند را انتخاب کنید
  • U رابط کاربر خوب طراحی شده ، چند AD
  • بدون استفاده و محدودیت زمانی
  • بدون ثبت نام و پیکربندی مورد نیاز است
  • بدون مجوز اضافی مورد نیاز است
  • size اندازه کوچک با عملکرد بالا

معرفی مربوط به Thunder VPN

یک شبکه خصوصی مجازی (VPN) یک شبکه خصوصی را از طریق یک شبکه عمومی گسترش می دهد و کاربران را قادر می سازد داده ها را از طریق شبکه های مشترک یا عمومی ارسال و دریافت کنند به گونه ای که دستگاه های محاسباتی آنها مستقیماً به شبکه خصوصی متصل هستند. بنابراین برنامه هایی که از طریق VPN اجرا می شوند ممکن است از قابلیت ، امنیت و مدیریت شبکه خصوصی بهره‌مند شوند.

کاربران اینترنتی ممکن است برای جلوگیری از محدودیت های جغرافیایی و سانسور ، یا اتصال به سرورهای پروکسی با هدف محافظت از هویت شخصی و مکان ، معاملات خود را با VPN امن کنند. با این حال ، برخی از سایت های اینترنتی برای جلوگیری از دور زدن محدودیت های جغرافیایی ، دسترسی به فناوری شناخته شده VPN را مسدود می کنند.

VPN نمی تواند ارتباطات آنلاین را کاملاً ناشناس کند ، اما معمولاً می تواند باعث افزایش حریم خصوصی و امنیت شود. برای جلوگیری از افشای اطلاعات خصوصی ، VPN معمولاً فقط دسترسی از راه دور معتبر را با استفاده از پروتکل های تونل زنی و تکنیک های رمزگذاری مجاز می‌دانند.

از شبکه های خصوصی مجازی تلفن همراه در تنظیماتی استفاده می شود که نقطه پایانی VPN به یک آدرس IP ثابت نباشد ، اما به جای آن در شبکه های مختلف مانند شبکه های داده از طریق تلفن همراه یا بین چندین نقطه دسترسی Wi-Fi پرسه می زند. VPN موبایل به طور گسترده در امنیت عمومی مورد استفاده قرار گرفته است ، جایی که آنها به مأموران اجرای قانون دسترسی به برنامه های مهم ماموریت مانند پایگاه داده های اعزام با کمک رایانه و مجرمانه را می دهند ، در حالی که آنها بین زیر شبکه های مختلف شبکه تلفن همراه حرکت می کنند.

آدرس پلی استور

آدرس سایت

3.5/5 - (1747 امتیاز)

لینک های دانلود

نیاز به اینترنت دارد
رده سنی Everyone
2955389 بازدید
0 نظر

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *