بستن
Heroes of the Dark

Heroes of the Dark: Squad RPG

دانلود فایل ها

دانلود بازی Heroes of the Dark 1.8.3 اندروید

Heroes of the Dark (قهرمانان تاریکی) عنوان یک بازی نقش آفرینی برای سیستم عامل اندروید است که داستان آن از جایی شروع می شود که جنگ برای قدرت بالا می گیرد و در این جنگ سه جبهه مختلف حضور دارند: انسان ها، خون‌آشام ها و گرگینه ها. حال این وظیفه شما است که قهرمان خود را از جناح های مختلف آموزش دهید و آن ها را به جنگ های پنج در مقابل پنج بفرستید تا بتوانید دشمنان خود را شکست دهید تا قدرت شما روز به روز بیشتر شود.

شما باید سعی کنید که تیم خود را از بهترین نیرو های ممکن بسازید، طوریکه تکمیل کننده یکدیگر باشند چون هر یک از آن ها سبک مبارزه و قدرت های منحصر به فرد خود را دارند پس در انتخاب آن ها باید دقت عمل به خرج دهید.

دانلود بازی Heroes of the Dark اندروید

خصوصیات بازی Heroes of the Dark:

  • ساپورت بیش از دوازده زبان زنده دنیا مانند: عربی، انگلیسی، چینی و…
  • دارای قهرمانان مختلف با سبک های مبارزه ای کاملا منحصر به فرد
  • امکان اجرا به صورت چند نفره با دیگر بازیکنان سراسر جهان

بازی Heroes of the Dark اندروید توسط کمپانی مجرب و کهنه کار گیم لافت سازنده شاهکار هایی مانند: گانگستر وگاس و Auto Defense طراحی شده و به صورت رایگان در پلی استور با نام com.gameloft.android.ANMP.dark.heroes.strategy.games عرضه شده است که شما می توانید برای دریافت آخرین نسخه آن از داخل همین صفحه اقدام نمایید.

ثبت امتیاز
Heroes of the Dark: Squad RPG screenshot 0Heroes of the Dark: Squad RPG screenshot 1Heroes of the Dark: Squad RPG screenshot 2

لینک های دانلود

نیاز به اینترنت دارد
رده سنی Teen
1147 بازدید
0 نظر

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *